" "

Říká se, kdo si hraje, nezlobí. Říká se to především o dětech, ale platí to také o dospělých. I dospělí si potřebují hrát. Jedná se totiž o zábavu a jedná se také o formu určitého ventilu. Nespornou výhodou je také družení se v rámci kolektivu.

Je celá řada her pro dospělé lidi. Například si určitě všichni vybaví například velmi oblíbené Aktivity, které se hrají nejlépe, když máte v krvi nějakou tu promile, velmi oblíbené jsou například Monopoly nebo Dostihy a sázky. Nebo takové karetní hry jsou stále velmi aktuální.
muž a basket

Ovšem dospělí lidé mají na zábavu podstatně vyšší požadavky, vyžadují dobrodružství a akci. To jim umožňují počítačové online hry. Online hry jsou natolik podmanivé a nakažlivé, že lidé u nich dokáží strávit opravdu značné množství času. Online hry představují poměrně značné riziko pro náruživé hráče. Jedna je to riziko závislosti a pak jsou zde zdravotní rizika jako vyčerpání, dehydratace a jiné.
umlčet muže 


Vítejte ve světě únikových her


V Japonsku se inspirovali online hrami a francouzskou adrenalinovou hrou pevnost Boyard a vymysleli takzvané únikové hry. Jedná se o fyzické dobrodružné hry, kdy se lidé uzavřeni v místnosti s ostatními hráči musí zorientovat, najít indicie, vyřešit hádanky a uniknout z místnosti a to vše ve stanoveném čase. Je to skvělý pocit, bez ohledu, zda se Vám to podaří nebo ne. První úniková hra vznikla v Japonsku v roce 2007. V České republice se jedná celkem o novinku, nicméně novinku, která se úspěšně rozšiřuje po celé České republice. Hry jsou tematické, pojďme se podívat na některé hry, které najdeme na českém trhu s únikovými hrami.

 

Ovoce ve skleni
</div>

<ul>
<li>
<br />
		<strong>Divoký západ</strong></li>
<p>
</p>
<li>
<br />
		<strong>Faust</strong></li>
<p>
</p>
<li>
<br />
		<strong>Londýnské podsvětí</strong></li>
<p>
</p>
<li>
<br />
		<strong>Tajemství Paříže</strong></li>
<p>
</p>
<li>
<br />
		<strong>Ztracené město</strong></li>
<p>
</p>
<li>
<br />
		<strong>Tajemství hlavolamu</strong></li>
<p>
</p>
<li>
<br />
		<strong>Útěk ze žaláře</strong></li>
<p>
</ul>
<p>
<br />
 <br />
<br />
Samozřejmě, že nejvíce poskytovatelů únikových her najdeme v Praze, ale ostatní města za hlavním městem rozhodně nezaostávají. Najdete je v Brně, Ostravě, Olomouc, Liberci, Pardubicích, Českém Krumlově.<br /></body></p>

            <div class=
Kdo si hraje, nezlobí
Ohodnoťte příspěvek
trika-cz-728-90-v2.gif

Published by pcer.cz