Tento článek je přísně tajný, výše jmenovaná firma to totiž ještě nikde oficiálně nevydala. Jen o tom všichni píší a hovoří. No, bez legrace.

Výše zmíněný gigant, jak známo, vlastní holdingová společnost Alphabet Inc. A všichni se rozhodli, že mimo obrovské spousty softwaru vtrhnou také na výrobu „železa“, tedy hardwaru.
stahování fotek do pc

Jako první jsou řešeny hodinky s názvem Pixel Watch. Ty budou pracovat se systémem Wear OS (předtím se to jmenovalo Android Wear). Tento systém vyvíjí strýček Google již hodně dlouho a nyní jej tedy hodlá vrazit do svých hodinek. Co všechno budou hodinky umět, a kolik funkcí jim bude do vínku dáno se zatím pochopitelně neví. Tím se pochopitelně neví ani cena, za kolik se budou nabízet. Zato se to ví o mobilu.

Mobil firmy Google bude cenově pro střední třídu. Jmenovat se pravděpodobně bude Pixel Lite. Zatím je to jen přezdívka pro celou řadu. Proto by měla být u Pixel lite slabší výbava, konstrukce, a také asi software nebude ten nejšpičkovější. A protože jsme ve střední třídě, bude se cena mobilu prý pohybovat jen kolem tři sta padesáti eur. No nekupte to! A jeho výkonnější bratříček, totiž Pixel 3 bude lépe vybaven a také bude více stát. Nyní se spekuluje o ceně kolem osmi set padesáti dolarů.
mobil asus

Tyto informace (a nyní je prásknu) přinesli a odněkud vykutali zpravodajci listu Nikkei. Nikde se netvrdí, že to tak tak bude. Jsou to vše jen dohady. Ostatně, blíží konference I/Q, na které by to měli ti problému znalí vše představit. I včetně dalších věcí.

Hovoří se a píše o nových reproduktorech a kamerách. Pravděpodobně půjde jen o mini kamerky do hlídacích systémů.

Takže zákazník, tedy zatím jen případný zákazník a zájemce, bude muset čekat až do května (2019), kdy na výše uvedené konferenci bude mile překvapen. Nebo také nemile, to už je věcí názoru.

Takže si nachystejte peněženky a hurá do obchodu. 

Published by pcer.cz